













Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársonyszövet: Krémszínű Fém: Bézs fa dekorációval Szék méretei Szélesség: 45 cm Ülőfelület szélessége: 44,5 cm Mélység: 55 cm Ülőfelület mélysége: 40 cm Magasság: 86 cm Ülőfelület magassága: 48,5 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,2 kg Asztal anyaga MDF: Fehér Fa: Bükk Asztal méretei Szélesség: 120 cm Mélység: 80 cm Magasság: 75 cm Lap vastagsága: 18 mm Kialakítás Étkezőszett 4 személy számára Stabil fém szerkezetű asztal Kárpitozott étkezőszék puha párnázattal Időtálló dizájn finom varrással Szétszerelt állapotban szállítjuk Mindennapi kényelem egy asztalnál Ez az étkezőszett remekül kiegészíti bármely modern belső teret, ugyanakkor kényelmes helyet biztosít a közös pillanatokhoz. A székek kellemes kárpitozása és az asztal stabil szerkezete olyan környezetet teremt, amelyben szívesen találkozik, legyen szó gyors reggeliről, családi ebédről vagy esti beszélgetésről barátokkal. Az időtálló stílusnak és praktikus méreteknek köszönhetően a szett harmonikus része lesz otthonának.
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
|---|---|
| Forma | Egyenes |
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Jellemzők | Székekkel |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Lábak anyaga | Fa, Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Alak | Téglalap alakú |
| Lap anyaga | MDF |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Asztal szélessége | 80 cm |
| Asztal magassága | 75 cm |
| Szék mélysége | 55 cm |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Szett | Szett |
| Asztal hossza | 120 cm |
| Szék szélessége | 45 cm |
| Szék teherbírása | 110 kg |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Ülésszélesség | 44,5 cm |
| Szék magassága | 86 cm |

Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Műanyag, fa, bükkfa
Raktáron
Műanyag, sarok, bükkfa
Raktáron
Műanyag, bükkfa, székekkel
Raktáron
Székekkel, laminált, egyenes
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, fa
Raktáron
Modern stílusú, fa, skandináv stílusú

Modern stílusú, fém, székekkel
Raktáron
Modern stílusú, székekkel, laminált
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, fa
Ingyenes szállítás
Műanyag, modern stílusú, fa
Raktáron
Műanyag, bükkfa, skandináv stílusú
Raktáron
Sarok, fém, ipari stílusú
Raktáron
Műanyag, sarok, fém
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Műanyag, modern stílusú, bükkfa
Raktáron
Fa, székekkel, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, fa, tölgyfa
Raktáron
Műanyag, sarok, modern stílusú
Ingyenes szállítás
Műanyag, sarok, laminált
Raktáron
Műanyag, sarok, modern stílusú
Ingyenes szállítás
Fa, fém, székekkel
Raktáron
Fenyő, rusztikus, Provence stílusú
Raktáron
Műanyag, sarok, modern stílusú
Ingyenes szállítás
Műanyag, bükkfa, székekkel
Raktáron
Sarok, modern stílusú, fa
Raktáron
6-személyes, modern stílusú, székekkel
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, modern stílusú, székekkel
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú, székekkel
Raktáron
Fém, székekkel, laminált
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, fa, kerek
Ingyenes szállítás
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron