




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A világítás új iránya - EGLO connect Vezérelhető okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (kompatibilis Androiddal és iOS-szel). RGB funkció - 16 millió szín közül választható. Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Folyamatos fényerő-szabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Lehetőség a be- és kikapcsolás időzítésére. A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal. Távirányító a csomag része.
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/RGB |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18,5 W |
| Series | MONTEGRANARO Eglo, LOCANA-C Eglo |
| Gyártó | Eglo |


Fém, okos
Raktáron

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás