





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A világítás új irányt vesz - EGLO connect Vezérelhető okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (kompatibilis Androiddal és iOS-szel). RGB funkció - 16 millió szín közül választhat. Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. Fokozatmentes fényerő-szabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Lehetőség a lámpa be- és kikapcsolásának időzítésére. A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal. Távirányító a csomag része.
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 285 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 4100 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 28,3 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 28,3 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 28,3 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia/RGB/Dimmelhető távirányítóval |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Series | MONTEGRANARO Eglo |
| Gyártó | Eglo |


Fém, okos
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás