Ajánljuk
Nincs raktáron
Top Light - LED kültéri fali lámpa ELON XL LED/16W/230V 3000/4000/6000K IP54
16 290 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 16 290 Ft
- 2025. 12. 04. - 16 290 Ft
- 2025. 11. 20. - 14 690 Ft
Termékleírás
Modern fali lámpatest. A lámpán található kapcsolóval állítható a színhőmérséklet (3000K / 4000K / 6000K). A magas, IP54-es védettségnek köszönhetően a lámpatest védett a víz és a por ellen.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 115 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6000 K |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Series | OUTDOOR LIGHT Top Light |
| Gyártó | Top Light |






























