

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern fali lámpatest. A készüléken található kapcsolóval állítható színhőmérséklet (3000K / 4000K / 6000K). Az IP54 védettségnek köszönhetően a lámpatest por- és fröccsenő víz elleni védelmet nyújt.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6000 K |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Series | OUTDOOR LIGHT Top Light |
| Gyártó | Top Light |

Mennyezeti, 230V
Raktáron
Fém
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Függő
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron