


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern, elegáns LED spotlámpa. Alkalmas nappaliba és hálószobába egyaránt. A csomag tartalmaz cserélhető fényforrást. A lámpa teljes mértékben fényerőszabályozható 10-100 % között. Állítható a fény színe a meleg és a hideg fehér között. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés az AigoSmart alkalmazással (mind iOS, mind Android rendszeren). Okostelefonját a lámpával Bluetooth és Wi-Fi segítségével párosíthatja. Kompatibilis a Amazon Alexa és a Google Assistant.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/RGB/LED technológia |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Series | GOLDIE Polux |
| Gyártó | Polux |

Süllyesztett, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, bronz
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Süllyesztett, felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú, ipari stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú, ipari stílusú
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Modern stílusú, bronz, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, bronz
Raktáron
Bronz, skandináv stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, fém
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Okos, modern stílusú
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, bronz, felületre szerelhető
Raktáron
Felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Üveg, fa, felületre szerelhető
Raktáron
LED, felületre szerelhető, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, modern stílusú, réz
Raktáron
Bronz, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, réz, ipari stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás