


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter Szín Fekete Zöld Barna Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Kialakítás Ne fehérítse Cipzáras záródás Ajánlott mosási hőmérséklet 30 - 40 °C (A gyártói címke alapján) Gyakran kérdezik 🙋 Belefér a párnahuzat a 45×45 cm-es párnámra? A párnahuzat mérete 45×45 cm , ami pontosan megfelel a dekoratív párnák szabványos méretének. A mikroplüss enyhén rugalmas, így a huzat könnyen alkalmazkodik a párna méretbeli eltéréseihez. Tipp: Húzza fel a huzatot a párnára saroktól sarokig, és felhúzás után gondosan zárja be a cipzárt a forma megőrzése érdekében. Hogyan mossam a huzatot, hogy puha maradjon és ne fakuljanak ki a színek? Mossa a huzatot 30–40 °C -on kifordítva és zárt cipzárral. Használjon finom mosógélt. Az erős mosóporok károsíthatják a szálakat, ami keményedéshez és a színek fakulásához vezethet. Tipp: Kerülje a szárítógépet, és akassza ki a huzatot levegőre – így megőrzi annak puhaságát. Mit tegyek, hogy a huzat ne veszítse el a formáját és a töltet ne csomósodjon össze? Minden használat után rázza fel a huzatot, és rendszeresen szellőztesse. Mosáskor tartsa be az ajánlott hőmérsékleteket, és mindig kifordítva mossa. Ezzel megakadályozza a töltet csomósodását és megőrzi a huzat formáját. Tipp: Rendszeresen szellőztesse a huzatot napon vagy hidegben, hogy friss és atkamentes maradjon. Alkalmas a huzat allergiások számára? A mikroplüss huzat légáteresztő, és szerkezetének köszönhetően ideális allergiások számára . Megakadályozza a por és atkák felhalmozódását a felületen. Tipp: A maximális védelem érdekében rendszeresen mossa és szellőztesse a huzatot napon. Mennyi idő alatt szárad meg a huzat mosás után? A mikroplüss párnahuzat nagyon gyorsan szárad szerkezetének és az alkalmazott anyagoknak köszönhetően. Általában néhány óra alatt megszárad, ha jól szellőzik. Tipp: Akassza ki a huzatot egy jó légáramlású helyen lévő szárítóra a száradási idő csökkentése érdekében. Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Sötétítők és függönyök Díszpárnák Plédek és ágytakarók Párnatöltelék
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Poliészter |
| Szín | Fekete |
| Rögzítés | Cipzár |
| Forma | Négyzet, Szabálytalan |
| Termék színe | Fekete |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Évszak | Tél |
| Minta | Virágok |
| Hosszúság | 45 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Készletek | Külön párnahuzat |
Felhasználói értékelések
selymesen puha párnahuzat, nagyon jól illik az ágyneműhuzathoz amit szintén most vettem
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Cipzáras, modern stílusú, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron