
Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
185×90×40 cm
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a rendkívül tartós műanyagból készült szervező garantáltan hosszú éveken át kitart. Külseje átlátszó, így azt szolgálja, hogy nyugodtan navigálhasson anélkül, hogy minden dolgot ki kellene vennie a bőröndjéből, hogy megtalálja, amire szüksége van. Méretei ideálisak a problémamentes kezeléshez és rakodáshoz." **Méretek:** . Hossz: 54,3 cm Szélesség: 36,8 cm Magasság: 12,2 cm Súly: 3190 g Kombinálható a termékcsalád más termékeivel.
| Modell sorozat | X BLOCK PRO |
|---|---|
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 36.8 cm |
| Magasság [cm] | 12.2 cm |
| Szélesség [cm] | 54.3 cm |
| Színes | Fekete |
| Súly [kg] | 2.8 kg |
| Anyag | Műanyag |
| Gyártó | Kistenberg |

185×90×40 cm
Raktáron
185×90×40 cm
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron