
Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, kék - ral 5012
185×90×40 cm
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Kistenberg X BLOCK bőrönd a professzionális sorozathoz tartozik. Ezzel a megnevezéssel az egész sorozaton belül moduláris rendszerű. Az alapvető jellemzők *tartós szerkezet 50 kg-ig, nyomás alatt pedig 120 kg-ig terjedő teherbírással. *tömítés por- és vízállóságot biztosít *2 fogantyú a könnyű hordozáshoz *méret 79,5 x 38 x 30,7 cm *teleszkópos fogantyú *belső elválasztók Kombinálható a termékcsalád többi termékével.
| Modell sorozat | X BLOCK PRO |
|---|---|
| Kerekek | Igen |
| Mélység [cm] | 38 cm |
| Magasság [cm] | 30.7 cm |
| Szélesség [cm] | 79.5 cm |
| Színes | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Teherbírás [kg] | 50 kg |
| Gyártó | Kistenberg |

185×90×40 cm
Raktáron
185×90×40 cm
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
66×30×36 cm, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
66×30×36 cm, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Lábakkal, matt, egyenes
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
79×32×37 cm, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron

Fűgyűjtős
Raktáron

Fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 3 nap múlva
Beltéri, klasszikus
Raktáron

Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron