
Tárolódoboz és pad LEHAC fedéllel, fehér
48×76×40 cm, fedéllel
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tároló doboz Omni Box M A tárolódoboz sokoldalúan felhasználható otthonában. Használható játékok, ruhák és egyéb tárgyak rendszerezésére. Kapacitása ** 30 liter **. ** Átlátszó ** kialakítása azonnali tájékoztatást ad arról, hogy mit rejt a belseje. Több doboz egymásra helyezhető, hogy szükség esetén helyet takarítson meg. Az oldalsó fogantyúknak köszönhetően könnyen hordozható. A dobozhoz egy praktikus fedél tartozik, amely könnyen rápattintható a dobozra. Az **Omni Box M** méretei: **47 x 27,5 x 30 cm**.
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Fedél | Fedéllel |
| Modell sorozat | Omnibox |
| Tartalomjegyzék [l] | 30 l |
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 30 cm |
| Magasság [cm] | 27.5 cm |
| Szélesség [cm] | 47 cm |
| Színes | Átlátszó |
| Gyártó | KIS |

48×76×40 cm, fedéllel
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron