
Tárolódoboz és pad LEHAC fedéllel, fehér
48×76×40 cm, fedéllel
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Úágyý XL méretű doboz széles körben használható a házbanávárosban aádání játékok, ruhákí és egyéb&scaron& í dolgokí tárolására. Díky víku, amelyé rajta egyszerűenše csettint, elrejti tartalmát. A dobozokat egymásra lehet halmozni egyúvita místa. Az&aacute& ení oldalsó&aacute& fogantyúk és kerekek biztosítják. A doboz 60 literes űrtartalma elegendő tárolóhelyet biztosít. Tulajdonságok: szín: átlátszó térfogat: 60 liter
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Fedél | Fedél nélkül |
| Modell sorozat | Omnibox |
| Tartalomjegyzék [l] | 60 l |
| Kerekek | Igen |
| Mélység [cm] | 39 cm |
| Magasság [cm] | 36.5 cm |
| Szélesség [cm] | 58.5 cm |
| Színes | Átlátszó |
| Gyártó | KIS |

48×76×40 cm, fedéllel
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron