
95 990 Ft
Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, kék - ral 5012
185×90×40 cm
RaktáronMéretek 5×5×11 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kisebb dobozok készlete kisebb tárgyak (szögek, csavarok stb.) tárolására. A készletben 5 darab található. Az alapvető jellemzők *darab mérete 110 x 55 x 55 mm *szín fekete Passzol a Heavy, Optima, Evo, Smart és Nor szervezőkhöz és tokokhoz
| Szélesség: | 5 cm |
|---|---|
| Mélység: | 11 cm |
| Magasság: | 5 cm |
| Mélység [cm] | 11 cm |
|---|---|
| Magasság [cm] | 5.5 cm |
| Szélesség [cm] | 5.5 cm |
| Típus | Dobozok |
| Gyártó | Kistenberg |

185×90×40 cm
Raktáron
185×90×40 cm
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron