
Könyvespolc, szabadon álló dekoratív tárolópolcok 70x190,5x24 cm, rusztikus barna
Rusztikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Műhelyében, garázsában vagy raktárában szeretné gyakorlatilag megoldani a helykihasználást? Ezt a lehetőséget kínálja Önnek az ArtPlast Linea Tempo T80/10 PLUS polc. Ez egy polipropilénből készült műanyag polc, amely dupla polcmélységgel büszkélkedhet. Sima felületű, 5 polccal van felszerelve. Ez a polc mosható, nem szívja magába a szagokat és nem tartja meg a nedvességet. Emellett nagyon egyszerű és gyors összeszereléssel rendelkezik, szerszámok használata nélkül. Magassága 176 centiméter, szélessége 80 centiméter, mélysége 77,5 centiméter. Nagy stabilitással rendelkezik, és a falhoz is rögzíthető. Az ArtPlast polc alapvető jellemzői Típus: Linea Tempo Polcok száma: 5 Anyag: polipropilén (REACH-szabályozás) Használat: beltéri/kültéri Szín: fekete Méretek (Sz x H x D): 800 x 1760 x 775 mm (dupla mélység) Méretek (Sz x H x D): 1600 x 1760 x 387 mm (egymás mellett) Max. terhelés polconként 60 kg Miért vásároljon ArtPlast polcot Ez a polc polipropilénből készült, egy olyan anyagból, amely ütésállóvá, hidegállóvá, időjárásállóvá, valamint olajokkal és oldószerekkel szemben ellenállóvá teszi. Ennek köszönhetően nagyon széleskörűen alkalmazható, ezért műhelyben, garázsban, üvegházban, otthon vagy akár a pincében is használható. Különböző méretű és formájú tárgyakat tárolhat rajta. Értékelni fogja a nagyon egyszerű és gyors összeszerelést is, amely nem igényel szerszámokat. Még környezetbarát is, mivel a polipropilén teljesen újrahasznosítható anyag, amely megfelel a REACH-szabályozásnak. Oldja meg tehát a Linea Tempo T80/10 PLUS polcrendszerrel a helykínálatát, és vásárolja meg itt a webáruházunkban.
| Felület | Matt |
|---|---|
| Modell sorozat | Tempo |
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 77.5 cm |
| Magasság [cm] | 176 cm |
| Szélesség [cm] | 80 cm |
| Színes | Fekete |
| Polc terhelhetősége [kg] | 60 kg |
| Polcok száma | 5 |
| Gyártó | ARTPLAST |

Rusztikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, fém
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Salgó polcok, matt, fém
Elérhető 13 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Matt, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron