
Nagy teherbírású fém tároló polc, 5 szintes salgó polc 200 x 120 x 60 cm, fekete
Salgó polcok, matt, fém
Elérhető 13 webáruházban
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Házában, garázsában vagy raktárában szeretné gyakorlatilag megoldani a helykihasználást? Ezt a lehetőséget kínálja Önnek az ArtPlast Linea Tempo T60/8 PLUS. Ez egy polipropilénből készült műanyag regá regá r, amelyá büszkélkedhetá dupla polcmélységgel . Simaý felülettel ellátott 4 polccal van felszerelve. Ez a regál moshatóý, nem szívja magába a szagokat és nem tartja meg a nedvességet. Jellemzője továbbá aé nagyon egyszerű és gyors összeszerelésá ná soroká használata nélkül. Magassága 133 centiméter, szélessége 60 centiméter, mélysége 58,5 centiméter. Má nagy stabilitás és a falra is felszerelhető. Az ArtPlast jellemzői Típus: Linea Tempo Polcok száma: 4 Anyag: polipropilén (REACH-szabályozás) Használatí: beltérií / kültéri&scaron& í Szín: feketeá Méretek (Š x H x D): 600 x 1330 x 585 mm Miért vásároljon ArtPlast regál Ez a regál polipropilénből készültá egy olyan anyagbólá amely ellenállóváá tesziá a hideggel, az időjárássalá valamint az olajokkal és oldószerekkel szemben. Emiatt nagyon széleskörűen felhasználható, ezért a házban, garázsban, üvegben, otthon vagy akár a pincében is használható. Különböző méretű és formájú tárgyakat tárolhat rajta. Ön is értékelni fogja a nagyon egyszerű és gyors összeszerelést, amely nem igényel több különböző típus használatát. Még környezetbarát is, mivel a polipropilén teljesen újrahasznosítható anyag, amely megfelel a REACH-szabályozásnak. Ezért oldja meg a&aacute&aacute&aacute&aacute&space-t a Linea Tempo T60/8 PLUS reg&aacute&aacute&aacute&aacute&space-vel, ha itt vásárolja meg a&aacute&aacute&aacute&e-shopban.
| Felület | Matt |
|---|---|
| Modell sorozat | Tempo |
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 58.5 cm |
| Magasság [cm] | 133 cm |
| Szélesség [cm] | 60 cm |
| Színes | Fekete |
| Polc terhelhetősége [kg] | 40 kg |
| Polcok száma | 4 |
| Gyártó | ARTPLAST |

Salgó polcok, matt, fém
Elérhető 13 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Matt, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, fém
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron