



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Osram márkától származik, raktárunkban van, ára 7090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szabálytalan |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szerelési lyuk | 72 mm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1440 lm |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Szerelési mélység | 37 mm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 13,5 W |
| Series | SLIM Ledvance |
| Gyártó | Osram |

Konyhába, üveg, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, modern stílusú
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításLED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás