








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpatest felületre szerelt mennyezeti és függesztett kivitelben is felszerelhető. A csomagban található felfüggesztő zsinórral függeszthető fel. A felfüggesztő zsinór hossza: 100 cm. Színhőmérséklet: 4000K.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Szín | Fekete |
| Típus | Mennyezeti lámpa/Csillár zsinóron |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron/Felületre szerelhető |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Iroda |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 960 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | CYNIDECO Bowi |
| Gyártó | BOWI |

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás