






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyermek szilikon éjszakai lámpa. Ez a dekoratív világítótest nem játék gyerekeknek. Nyuszi formájú, RGB + W (fehér) funkcióval. Érintésérzékeny kapcsolóval a fény színének és fényerősségének egyszerű változtatásához. Beépített akkumulátor: 1x 18650 Li-ion 1200 mAh. Világítási idő: akár 40 óra (a kiválasztott üzemmódtól függően). A csomag tartalmaz egy 1 méteres USB töltőkábelt.
| Típus | Asztali, Fali |
|---|---|
| Éjjeli lámpa | Igen |
| Elem élettartam | 40 h |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Funkció | RGB/Kapcsoló a világítótesten/Érintős kapcsoló |
| Feszültség | 5 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Bekötés módja | USB |
| Dugó típusa | USB |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Series | SILICONE KIDS Baterie centrum, ANIMAL Polux, BEAR Polux |
| Gyártó | Polux |

Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás