



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Osram márkától származik, raktárunkban van, ára 7790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Izzó típusa | LED |
| Stílus | Retró |
| Foglalat típusa | E27 |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fekete |
| Típus | Izzószálas izzó/LED izzó |
| Funkció | Fényerőszabályzós/LED technológia |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 1800 K |
| A teljes fényáram | 170 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 18 W |
| Feszültség | 230 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 100000 ON/OFF |
| Alak | Gömb |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Sugárzási szög | 320 ° |
| Series | DECOR BULBS Osram |
| Gyártó | Osram |

LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás