


Méretek 99×96×25 cm
A Norfolk White könyvespolceleganciát, funkcionalitást és modern dizájnt ötvöz egy kompakt bútordarabban. Tiszta fehér színének köszönhetően friss és időtálló hatást kelt, míg íves fém lábai könnyedséget, eredetiséget és ipari hangulatot kölcsönöznek az egész szerkezetnek.100% melaminnal bevont, 18 mm vastagforgácslapból készül, ami nagy ellenállóságot és hosszú élettartamot biztosít. A fém szerkezet stabilitást biztosít, míg a falhoz való rögzíthetőség növeli a használat biztonságát. A könyvespolc praktikus polcokkal rendelkezik, amelyek elegendő helyet kínálnak könyvek, dekorációk vagy növények számára, és 15 kg-os teherbírásuknak köszönhetően minden szükséges tárgyat elbírnak.96 × 99 × 25,5 cm méreteivel a könyvespolc könnyen beilleszthető különböző terekbe – akár a nappaliba, az irodába vagy az előszobába helyezi, stílusos és hasznos kiegészítője lesz a belső térnek.Paraméterek: anyag: 100% melaminált faforgácslap anyagvastagság: 18 mm méretek: 96 × 99 × 25,5 cm felső polc magassága: 28 cm alsó polc magassága: 24 cm fém lábak: igen polc teherbírása: 15 kg
| Szélesség: | 96 cm |
|---|---|
| Mélység: | 25 cm |
| Magasság: | 99 cm |
| Stílus | Modern, Ipari |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Lapraszerelt | Igen |
| Származási hely | Made in Türkiye |
| Gyártó | Hanah Home |

18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron