





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern beépíthető lámpatest. Ideális folyosók és lépcsőházak diszkrét megvilágításához. Mozgásérzékelőt és alkonyérzékelőt tartalmaz. Érzékelő hatótávolsága: 2 m. Világítási idő: 30 s. Érzékelési szög: 120°. Alkonyérzékelés: 50 lx. Védettségi fokozat: IP65. A beépítéshez szükséges szerelési doboz a csomag része.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Lépcsőház világítás |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Lépcsőház/Előszoba |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Szerelési lyuk | 60 mm |
| Szerelési mélység | 36 mm |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 50 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Alak | Négyzetes |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Series | EXIN Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

Mozgásérzékelős, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás