







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Ideal Lux márkától származik, raktárunkban van, ára 126190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Fém |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fekete |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 83 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4300 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 300 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 83 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 115 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Konyha/Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 83 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | ORACLE IdealLux |
| Gyártó | Ideal Lux |

Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron

Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, szögletes
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Konyhába, japandi, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás