

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Karácsonyi fényfüzér, amely kiválóan alkalmas kertek ünnepi díszítésére. Beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas. Alacsony fényintenzitásának köszönhetően díszvilágításként használható. 6h/18h időzítővel - bekapcsolástól számítva 6 óra világítás után automatikusan kikapcsol, majd 18 óra elteltével újra bekapcsol. LED-ek száma: 600. Világított kábel hossza: 30 m. Tápkábel hossza: 3 m. Fény színe: meleg fehér. Füzér színe: átlátszó.
| Elhelyezés | Kültéri |
|---|---|
| Tápellátás | Hálózati |
| Típus | Fényfüzér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Kert és utak |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | F |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás