



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Karácsonyi fényfüzér, amely kiválóan illik a kert ünnepi díszítéséhez. Alkalmas kültéri és beltéri használatra. Alacsony fényintenzitása miatt dekoratív világításként használható. Időzítő 6h/18h - bekapcsolástól számítva 6 óra múlva automatikusan kikapcsol, majd 18 óra múlva ismét bekapcsol. LED-ek száma: 160. Megvilágított kábel hossza: 10 m. Tápkábel hossza: 3 m. Fény színe: hideg fehér. Füzér színe: áttetsző.
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
|---|---|
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,6 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Típus | Karácsonyi lánc/Kültéri lánc |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,6 W |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Kert és utak |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | F |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3,6 W |
| Series | CHAIN Aigostar, CHRISTMAS DECORATION Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
Raktáron
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Álló

LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás