



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
DINOSAURUS éjjeli lámpa érintéssel állítható színnel és fényerővel Meleg fehér módban az érintéssel 3 fokozatban szabályozható a fényerő. RGB módban érintéssel változtatható a lámpa színe. Akkumulátor: Li-ion 1200 mAh/3,7V. A készülékhez 50 cm hosszú USB-C töltőkábel tartozik (töltőadapter nem része). Töltési feszültség/áram = 5V,1A. Töltési idő: kb. 4 óra. Üzemidő a kiválasztott üzemmódtól függően: 8-40 óra.
| Típus | Asztali |
|---|---|
| Éjjeli lámpa | Igen |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Lépésekben szabályozható/LED technológia |
| Bekötés módja | USB |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Series | NIGHT LIGHT Illumaxx |
| Gyártó | Illumaxx |

Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Fali
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás