







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Utcai lámpa ideális utak, parkolók és közterek megvilágítására. Aszimmetrikus fényeloszlás biztosítja a felület optimális megvilágítását. Az IP65-ös védettség hatékony védelmet nyújt víz és por ellen. Fényeloszlás: 130 x 75°. Anyag: alumínium ház, műanyag lámpabúra. Állítható fényirány (akár 30°-os dőlésszög). Felszerelhető 60 mm átmérőjű oszlopra.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Semleges |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 690 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 10000 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 36000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 18000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK08 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Series | BRELUXO Kobi, STREET LIGHT Kobi |
| Gyártó | Kobi |

LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, krómozott, 230V
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás