Ajánljuk
ALEXA kárpitozott ágy matracokkal és tárolóhellyel 160x200 cm bézs
Méretek 160×200 cm
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 355 690 Ft
- 2026. 01. 16. - 355 690 Ft
- 2025. 11. 18. - 358 290 Ft
- 2025. 11. 14. - 358 290 Ft
- 2025. 11. 07. - 396 790 Ft
Termékleírás
Kárpitozott kétszemélyes ágy Ez a stílusos ágy minimalista dizájnjával és légies megjelenésével hívja fel magára a figyelmet. Ideális modern enteriőrökbe, ahol az egyszerűség, az elegancia és a funkcionalitás kerül előtérbe. A magas támla függőleges steppelése kifinomult hangsúlyt ad, és diszkrét, mégis kényelmes háttámaszt biztosít. A fekete fém lábak optikailag könnyítik a szerkezetet, és megkönnyítik az ágy alatti takarítást. Az ágy egy kényelmes, steppelt huzatú matraccal van felszerelve, amely biztosítja a testsúly egyenletes eloszlását. Az ágy tágas tárolóhellyel rendelkezik az ágyneműk és egyéb tárgyak tárolására. Teherbírás: 210 kg. Csomagolási információk: Doboz 1: 202 x 89 x 32 cm (38,5 kg). Doboz 2: 202 x 89 x 32 cm (38,5 kg). Doboz 3: 174 x 125 x 12 cm (26,3 kg). Doboz 4: 202 x 162 x 18 cm (33 kg). Doboz 5: 64 x 35 x 20 cm (4,5 kg). A termék színe enyhén eltérhet a valóságtól a kijelző beállításai és a fényviszonyok miatt.
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Rácsos ágyalap | Igen |
| Matrac | Igen |
| Típus | Kárpitozott ágy |
| Hely | Hálószoba |
| Terhelhetőség | 210 kg |
| Topper | NEM |
| Series | ALEXA Meble Polskie, BED WITH STORAGE Meble Polskie |
| Gyártó | Alasans |


































