


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 12990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Szürke |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,8 W |
| Izzók száma | 4 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 11,2 W |
| Series | GRATTINO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron

Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Süllyesztett
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron

Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronModern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás