




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a ONLI márkától származik, raktárunkban van, ára 8090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali lámpa |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 240 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Series | NEMO Onli |
| Gyártó | ONLI |

IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, beépíthető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás