





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a ONLI márkától származik, raktárunkban van, ára 49090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Szoba | Hálószoba és nappali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Forma | Szabálytalan |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Színhőmérséklet | 4500 K |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Konyha |
| Funkció | LED technológia |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Series | CHANDELIER Onli, AMANDA Onli |
| Gyártó | ONLI |


Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, szögletes
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Konyhába, japandi, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás