Ajánljuk
Brilagi - LED Csillár zsinóron LYRA 1xE27/15W/230V fekete/krémes/arany
24 490 Ft
Előző árak
- 2026. 06. 01. - 24 490 Ft
- 2026. 01. 16. - 24 490 Ft
- 2025. 11. 18. - 26 090 Ft
- 2025. 11. 07. - 26 090 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 24490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fekete |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Foglalat | E27 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W |
| A teljes fényáram | 1650 lm |
| Series | LYRA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |




































