





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Hőmérséklet váltása fali kapcsolóval. Színhőmérséklet: 3000 / 4000 / 6500 K. Akár 8 lámpa csatlakoztatásának lehetősége. Tápkábel hossza: 1,5 m.
| Típus | LED |
|---|---|
| Fény típus | Hideg |
| Szín | Fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/6500/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 850 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6,5 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK02 |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Konyha |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6,5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | PROJECTLINE UNDERLINE Philips |
| Gyártó | Philips |

LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, semleges fényű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Középfehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás