




















Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágynemű: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Krém Fehér Méretek Ágynemű: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Lepedő: 180 x 200 cm Kialakítás 100% poliészterből, speciális kikészítéssel készült Az ágynemű megfelel az Oeko-Tex Standard 100 nemzetközi egészségügyi ártalmatlansági tanúsítványnak Az ágynemű cipzárral zárható és nem igényel vasalást A lepedő gumival rögzíthető A lepedő nem igényel vasalást Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (a gyártó címkéje alapján) A szett csomagja a következőket tartalmazza 2 db takaró 140 x 200 cm 2 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 180 x 200 cm Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Termék színe | Krém |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Retro, Gyermek |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű mintája | Állatok, Macskák |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Lepedő mérete | 180 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron

140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Virágos, krepp, mikroszálas
Raktáron
140×200 cm, pamut, cipzáras
Kiszállítás 2 nap múlva
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron

Matracvédő
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron