



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. A védettségi fokozat IP44 révén alkalmas akár magasabb páratartalmú helyiségekbe is. A csomagban cserélhető fényforrás található. Az izzó teljes mértékben fényerőszabályozható 10-100 %. A fény színét meleg és hideg fehér között állíthatja. Funkció RGB - választék akár 16 millió színből. Vezérlés AigoSmart alkalmazással (iOS és Android rendszerekhez). Az okostelefont a lámpával Bluetooth és Wi-Fi kapcsolaton keresztül párosíthatja. Kompatibilis az Amazon Alexa és a Google Assistant.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Dimmelhető | Igen |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | RGB/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Series | TURYN Polux |
| Gyártó | Polux |

IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, mennyezeti, fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás