







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is irányítható. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K - 6500K. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Dimmelhető | Igen |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Szürke |
| Forma | Szabálytalan |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 180 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 11000 lm |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Bluetooth |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 760 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 180 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 240 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 180 W |
| Alak | Kerek |
| Series | TWIST Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron

Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, szögletes
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, japandi, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás