
Krémszínű mosható futószőnyeg 80x200 cm Cracked Terrazzo – Mila Home
Darabonként, téglalap alakú, - futók
22 000 Ft

Krémszínű mosható futószőnyeg 60x230 cm Cracked Terrazzo – Mila Home
60×230 cm, darabonként, téglalap alakú, - futók
17 950 Ft

Krémszínű mosható szőnyeg 80x150 cm Cracked Terrazzo – Mila Home
80×150 cm, absztrakt mintás, beltéri, hosszú / shaggy
17 120 Ft
Krémszínű mosható szőnyeg 80x150 cm Cracked Terrazzo – Mila Home
Méretek 80×150 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 16 081 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 14. - 17 120 Ft
- 2026. 05. 12. - 17 120 Ft
- 2026. 04. 19. - 16 081 Ft
- 2026. 03. 10. - 16 640 Ft
- 2026. 02. 20. - 15 802 Ft
- 2026. 02. 16. - 18 590 Ft
- 2026. 02. 14. - 15 802 Ft
- 2026. 01. 29. - 18 590 Ft
- 2026. 01. 23. - 15 802 Ft
- 2026. 01. 16. - 16 173 Ft
- 2025. 12. 05. - 15 802 Ft
- 2025. 11. 28. - 14 872 Ft
- 2025. 11. 14. - 15 802 Ft
- 2025. 11. 11. - 18 590 Ft
- 2025. 11. 07. - 16 731 Ft
- 2025. 11. 03. - 18 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Krémszínű mosható szőnyeg 80x150 cm Cracked Terrazzo – Mila Home
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Minta | Absztrakt |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Vastagság | 1.7 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 1.3 kg |
| Hosszúság | 150 cm |
| Felület típusa | Digitális nyomtatás |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (Egyenletes) |
| Kollekció | Mila Home x Bonami |
| Stílus | Retro/modern |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1900 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/mosható/robotporszívóval tisztítható/csúszásgátló |
| Ápolás | Kémiai tisztítószerek nem használhatók/rendszeres porszívózás javasolt/kémiailag nem fehéríthető/mosás 30°C-on/mosógépben mosható |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Szín | Krémszínű/színes |
| Gyártó | Mila Home |
Hasonló termékek

Szürke-krémszínű kerek szőnyeg ø 160 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 160 cm, kerek, retró
Raktáron
Téglavörös szőnyeg 120x170 cm Parma – Universal
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Sora – Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Multi Mubis szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld mosható szőnyeg 160x230 cm Matcha Latte – Mila Home
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Szőnyeg 80x150 cm – Mila Home
80×150 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri szőnyeg 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Libet – Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Parma Garro szőnyeg, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Lotus szőnyeg 551-100
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

StartDecor szőnyeg 551-100 O
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Kék-bézs futószőnyeg 80x200 cm Terrain – Hanse Home
80×200 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Világoskék kültéri szőnyeg 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cm, modern stílusú, hosszú / shaggy
Raktáron
Saigon szőnyeg
Kézzel szőtt, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
HOMCOM 230 x 160 cm-es Nappali Szőnyeg, Rövid Szálú, Mosógépben Mosható, Hipoallergén, Nappaliba, Hálószobába, Irodába, Sárga | Aosom
Egyszínű, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Szőnyeg 160x230 cm Class – Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Gratia világos rózsaszín szőnyeg, 200 x 290 cm - Nouristan
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Világos rózsaszín kézi szövésű gyapjú futószőnyeg 60x230 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
Raktáron
Dehli szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lambskin báránybőr szőnyeg - 50x85 cm, Szürke
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lotus szőnyeg 551-120 O
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Collage színes gyapjú szőnyeg, 60 x 230 cm - Flair Rugs
60×230 cm, gyapjú, futószőnyeg
RaktáronIngyenes szállítás
StartDecor szőnyeg 551-120 O
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Zöld-krémszínű viszkóz szőnyeg 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cm, virágmintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Cana szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Szürkésbézs szőnyeg 160x235 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
160×235 cm, retró, beltéri
Raktáron
Bézs szőnyeg 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, poliészter, absztrakt mintás
Raktáron
Natúr színű juta kerek szőnyeg ø 160 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
⌀ 160 cm, kerek, juta
Raktáron
Cana futószőnyeg
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Amira szőnyeg, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cm, juta, skandináv stílusú
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x100 cm Ricci Monet – Universal
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cm, téli
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37,5 x 47 Jade – douceur d'intérieur
Klasszikus
Raktáron
Vasalódeszka ingujjakhoz 52x12 cm Leona – Wenko
Szabadon álló

Parma Garro szőnyeg, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron









