2 db Golden Xmas karácsonyi üvegbögrék 300 ml
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 1445 Ft
- 2026. 04. 29. - 1445 Ft
- 2026. 04. 27. - 1545 Ft
- 2026. 04. 23. - 1645 Ft
- 2026. 04. 21. - 1745 Ft
- 2026. 04. 20. - 1895 Ft
- 2026. 04. 01. - 1845 Ft
- 2026. 02. 20. - 1995 Ft
- 2026. 02. 16. - 1295 Ft
- 2026. 02. 06. - 2995 Ft
- 2026. 01. 20. - 3995 Ft
- 2025. 12. 17. - 3645 Ft
- 2025. 12. 15. - 3995 Ft
- 2025. 12. 10. - 4195 Ft
- 2025. 12. 03. - 4445 Ft
- 2025. 12. 01. - 5045 Ft
- 2025. 11. 26. - 4495 Ft
- 2025. 11. 03. - 5045 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Golden Xmas 2 darabos karácsonyi üvegbögrékből álló szett elegáns kiegészítője az ünnepi pillanatoknak, amely minden finom karácsonyi stílus kedvelőjét örömmel tölti el. Minden bögre tartós boroszilikát üvegből készül, amely könnyű, szilárd és ellenáll a hőmérséklet-ingadozásoknak. Az üvegfalak lehetővé teszik, hogy a ital színe jól érvényesüljön, míg az arany karácsonyi motívum luxus megjelenést kölcsönöz az egésznek.A bögrék fogantyúja színes belső bevonattal és piros szalaggal díszített, ígyazgyönyörű ajándék lehet szeretteinek . Alkalmasak forró tea, forralt bor vagy kakaó tálalására, és remekül illeszkednek a karácsonyi asztalra. A bögrék könnyen tisztíthatók, és kiváló minőségű kivitelezésüknek köszönhetően hosszú ideig megőrzik csillogó megjelenésüket. Kézzel moshatók, hogy az arany nyomtatás sok használat után is ragyogó maradjon.A termék fő előnyei 2 elegáns üvegcsésze arany karácsonyi motívummal kiváló minőségű boroszilikát üveg – könnyű, erős és hőálló díszes szalaggal a fogantyún ideális tea, kakaó vagy forralt bor fogyasztásához gyönyörű karácsonyi ajándék családtagoknak vagy barátoknakA csomag tartalma 2× üvegcsésze arany karácsonyi motívummal és szalaggal
Specifikációk
| Készlet | Igen |
|---|---|
| Típus | Teás |
| Motívum | Karácsony |
| Anyag | Üveg |
| Méret | Közepes (250-400 ml) |
| Mikrohullámú sütő | Igen |
| Mosogatógép | Igen |
| Súly | 0,19 kg |
| Térfogat | 0,3 l, 300 ml |
| Gyártó | 4-Home |
