




A Stranger Things „Upside Down” ágynemétkészlet stílusa egyenesen egy másik dimenzióból származik – ideális minden rajongó számára, aki szereti a misztikus sikersorozatot. A készlet kiváló minőségű pamutból készült, ami garantálja a kényelmes alvást, a jó hőszabályozó tulajdonságokat és az egyszerű karbantartást. A párna és a paplan cipzárral záródik, így könnyen felhúzható és levehető – ideális a gyors átöltözéshez és karbantartáshoz. Javasoljuk, hogy kíméletes programmal mossa, alacsony fordulatszámon szárítsa vagy szabadon szárítsa – a pamut így megőrzi puhaságát és alakját. A szett tartalma: 1 db 70 x 90 cm párnahuzat 1 db 140 x 200 cm paplanhuzat
| 4home | 4HOME |
|---|---|
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 100 % pamut |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Alacsony hőmérsékleten ajánlott vasalni |
| Gyártó | Jerry Fabrics |

18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron
A
Raktáron


18×48 cm
Raktáron