



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az izzók RGB-funkcióval rendelkeznek. A vezérléshez távirányító jár (a csomag része). A távirányítóval könnyedén be- és kikapcsolhatja az izzókat, szabályozhatja a fényerőt és tetszőleges RGB színt választhat.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Anyag | Fém |
| Okos | Igen |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Stílus | Modern |
| Foglalat | GU10 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Funkció | RGB/LED technológia/Távirányító |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 42 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| Series | GOLDI Polux |
| Gyártó | Polux |

Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron

LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás

Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron