





Méretek 180×206 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szerkezet fenyő tömörfából Lábak tömör fenyőfából Szín Artisan tölgy / szürke Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 188 cm Belső szélesség: 180 cm Fejvégi magasság: 65 cm Lábvégi magasság: 43 cm Rács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként Az ágy tartozékaként szerelési csomag Egyszerű összeszerelés Opcióként vásárolható tárolódoboz az ágy alá és éjjeliszekrények Útmutató az ágyhoz IKAROS DOUBLE 180 x 200 ágy összeszerelési útmutató Az ágy csomagja tartalmazza: 1x lábvégi támla 1x fejvégi támla 2x oldalváz 1x középső léc 1x ötödik középső láb Összekötő anyagok Összeszerelési útmutató 2 év garancia HOGYAN SZERELJ MEG EGY TÖMÖRFA ÁGYAT? Inspirálódjon tovább Ágy 180 cm Masszív ágyak Ágyak Hálószoba Ágy 140 cm Ágy 120 cm
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matrac nélkül, Ágyráccsal |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Léces ágyrács |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Termék színe | Szürke |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Anyaga | Fa, MDF |
| Lakkozott | Igen |
| Alkalmas | Hálószobába |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 83 000 Ft-ig |
| Belső hossz | 200 cm |
| Belső szélesség | 188 cm |
| Külső szélesség | 180 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 65 cm |
| Magasság a láb résznél | 43 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Fa dekoráció | Artisan tölgy |

140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×206 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, ágyráccsal
Raktáron
180×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
180×206 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
120×206 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, matrac nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, matrac nélkül
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×180×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
120×206 cm, matraccal, fa
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, virágos
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron

140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×140×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron