


Méretek 200×220 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroplüss pléd A mikroplüssből készült plédek rendkívül kellemes tapintásúak, finom és igazán puha anyagból készültek. Még a leghidegebb hónapokban is tökéletes meleget biztosítanak a mikroplüss sűrű, rövid szálai . A textília könnyen kezelhető, nem hullanak róla szöszök, és gyorsan szárad. Az allergiások körében is népszerű. Élvezze a kellemes meleget televíziózás vagy pihenés közben. Anyag 100% mikroszál Méret 160 x 200 cm 200 x 220 cm Szín Púder rózsaszín Jellemzők Meleg és puha anyag A gyapjú, mikroplüss, mikroflanel vagy bambusz plédet nem kell vasalni Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) A csomag tartalma 1 db pléd 160 x 200 cm 1 db pléd 200 x 220 cm Gyakran kérdezik 🙋 Alkalmas a takaró allergiásoknak? A mikroplüss takaró ideális allergiások számára, mert nem hullajt szőrt és 100% mikroszálból készült. Ennek a jellemzőnek köszönhetően nem tartalmaz allergéneket, amelyek a levegőbe kerülhetnének. A takaró nemcsak puha és meleg, hanem allergénekkel szemben is ellenálló. Tipp: Rendszeresen mossa a címkén található utasítások szerint, hogy eltávolítsa a por részecskéket. Hogyan gondoskodjak a takaróról, hogy puha és szép maradjon? Mossa külön hideg vízben, kímélő cikluson, kímélő mosószerrel, és kerülje a fehérítőt és az öblítőt. Szárítsa levegőn vagy alacsony hőfokon szárítógépben hő nélkül. Ez megakadályozza az összemenést és a puhaság elvesztését. Tipp: Időnként rázza meg a takarót, vagy finoman kefélje, hogy bolyhos maradjon. Száríthatom a takarót szárítógépben? Igen, a takarót száríthatja szárítógépben, de csak alacsony hőfokon hő nélkül. A legjobb, ha levegőn szárítja, ami segít megőrizni a formáját és puhaságát. Tipp: Szárítsa kiterítve vagy felakasztva, hogy elkerülje a deformálódást. Puha marad a takaró ismételt mosás után is? Igen, a kiváló minőségű poliészter szálaknak köszönhetően a takaró puha marad sok mosás után is, ha betartja a mosási és szárítási utasításokat. A mikroszál úgy van tervezve, hogy ne gyűrődjön és ne veszítse el a formáját. Tipp: Használjon szárítógolyókat a mosás során a puhaság visszaállításához. Mi a legjobb módszer a foltok eltávolítására a takaróról? A foltokat helyileg tisztítsa nedves ruhával és kímélő mosószerrel. Kerülje a durva keféket vagy vegyszereket, amelyek károsíthatják a szálakat. Tipp: Ha a folt makacs, próbálja meg finom kefével tisztítani, majd öblítse le a takarót vízzel. Inspirálódjon tovább Plédek és ágytakarók Lakástextil Párnahuzatok Párnatöltelék Szőnyegek Sötétítők és függönyök
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Motívum | Virágok, Egyszínű |
| Gyapjú hatás | Igen |
| Méret | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Grammsúly | 150 g/m2 |
| Minta | Minta nélkül, Sima |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Típus | Takarók és plédek |
| Hosszúság | 220 cm, 200 cm |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |

Pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron