Bézs kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
Előző árak
- 2026. 05. 12. - 61 220 Ft
- 2026. 05. 07. - 71 190 Ft
- 2026. 04. 24. - 55 157 Ft
- 2026. 04. 22. - 64 890 Ft
- 2026. 04. 19. - 55 157 Ft
- 2026. 02. 14. - 53 967 Ft
- 2026. 02. 12. - 63 490 Ft
- 2026. 01. 23. - 53 967 Ft
- 2026. 01. 16. - 55 236 Ft
- 2025. 12. 27. - 53 967 Ft
- 2025. 10. 11. - 50 792 Ft
- 2025. 09. 19. - 54 600 Ft
- 2025. 09. 18. - 57 140 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Bézs kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
Specifikációk
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
|---|---|
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Vastagság | 0.5 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 8.41 kg |
| Hosszúság | 290 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Elhelyezés | Beltér/kültér |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott és hurkolt |
| Kollekció | Nova |
| Minta | Geometrikus/strukturális |
| Stílus | Skandináv |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1450 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható/mosható |
| Ápolás | Kézi mosás/rendszeres porszívózás javasolt/kémiai tisztítószerek nem használhatók/kémiailag nem fehéríthető |
| Hátsó oldal anyaga | Polipropilén |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Szín | Bézs |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |
Hasonló termékek

Bombay fonott szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kyoto szőnyeg, több méretben - Woud méretek: 300 x 200 cm
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Bézs mosható szőnyeg 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Bézs kézi szövésű gyapjú szőnyeg 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cm, gyapjú, modern stílusú
Raktáron
Barna kültéri-beltéri szőnyeg 140x200 cm Timber 1404 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Természetes kerek szőnyeg VELOR ⌀ 70 cm, bézs
70×70 cm, ⌀ 70 cm, kerek, juta
Raktáron
Bézs kerek kültéri szőnyeg ø 160 cm Giza – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cm, kültéri, kerek
Raktáron
Krémszínű kerek szőnyeg ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cm, kerek, beltéri
Raktáron
Bézs kültéri-beltéri szőnyeg 200x290 cm Desert 1301 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Parvin szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Pune szőnyeg
Gyapjú, padlószőnyeg, egyszínű
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
Tonya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú, természetes
Raktáron
Natúr színű kétoldalas-kézi szövésű juta szőnyeg 120x180 cm Juno – Hanse Home
120×180 cm, juta, szőtt
Raktáron
Cuzco szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Rugged szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Krémszínű kültéri-beltéri szőnyeg 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Dehli szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szőnyegfesték, több méretben - Woud méretek: 300 x 200 cm
Pamut, szőtt, beltéri
Ingyenes szállítás
Creu szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Szürke-bézs szőnyeg 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
240×340 cm, retró, beltéri
Raktáron
Szürke szőnyeg 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
Frantic szőnyeg
Gyapjú, négyzet alakú, absztrakt mintás
Raktáron
Alya szőnyeg
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Rilas kültéri szőnyeg
Kültéri, padlószőnyeg, szőtt
Raktáron
Carpet Tact, könnyű, több méretben - Woud méretek: 240 x 170 cm
Kerek, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Szürkésbézs szőnyeg 160x235 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
160×235 cm, retró, beltéri
Raktáron
TAMPA szőnyeg
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Miami kerek szőnyeg
Kerek, beltéri, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szürkésbarna juta szőnyeg 160x230 cm Bouclé – Hanse Home
160×230 cm, juta, egyszínű
Raktáron
Bézs kültéri szőnyeg 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, kültéri, egyszínű
Raktáron
Juliet kültéri szőnyeg
Kültéri, kerek, poliészter
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Lehúzható zuhanyfüggöny, 1,32 x 2,4 m - Wenko
132×240 cm
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fehér voile fényáteresztő függöny 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Forgó felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Zöld fa kerti hintaágy Vegas Lux - Rojaplast
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Barna újrahasznosított pamut takaró 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm

Zöld asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 38 cm) Alev – Opviq lights
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Beépíthető műanyag szemetes 24 l Swing 2.0 - Elletipi
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron








