







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyakorlati lépcsővilágítás mozgásérzékelővel és alkonyatérzékelővel, Lead funkcióval. Alkalmas diszkrét világításra lépcsők és folyosók számára. Csak beltéri használatra. Az innovatív "Lead - Follow" funkció hatékony energiatakarékos vezérlést tesz lehetővé. A "Lead" érzékelős lámpák jelet küldenek az összes TSARO lámpának azonos frekvencián. A "Follow" érzékelő nélküli lámpák a jel hatására egyszerre kapcsolnak be. Két búrafelület közül választhat: sima vagy struktúrált. Érzékelési távolság: 1,5 m. Alkonyatérzékelő: 15 - 40 lx. Állítható világítási idő: 30 mp - 5 perc. Érzékelési szög: 180°. KP68 dobozba szerelésre tervezve (a csomag nem tartalmazza). Szerelési nyílás átmérője: 55 mm.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Orientációs lámpa/Lépcsőház világítás |
| Alak | Négyzetes |
| Hely | Lépcsőház/Előszoba |
| A teljes fényáram | 80 lm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Sugárzási szög | 100 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Szerelési lyuk | 55 mm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Szerelési mélység | 20 mm |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1 W |
| Series | TSARO SENSO Paulmann, STAIRS Paulmann, EDGE Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |

Fali
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás


Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron

Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás