




Méretek 188×80×25 cm
A Luma White könyvespolc a skandináv design, az elegancia és a praktikum tökéletes ötvözete. Tiszta vonalai és minimalista megjelenése időtálló hatást kelt, és könnyen illeszkedik mind a modern, mind a hagyományos belső terekbe. A fehér szín frissességet, könnyedséget és légiességet kölcsönöz a térnek, így a könyvespolc otthonának természetes középpontjává válik. A praktikus elrendezés több polccal elegendő helyet biztosít könyvek, dekorációk és személyes tárgyak tárolásához. A nyitott szerkezet megkönnyíti a rendezést és áttekinthetőséget biztosít, ugyanakkor lehetőséget ad a megjelenés hangulatának és ízlésének megfelelő alakítására. A kellőképpen tágas polcoknak köszönhetően otthona rendezett és stílusosan berendezett marad. A könyvespolc 100% melaminnal bevont, 18 mm vastag forgácslapból készült, ami biztosítja a szilárdságot, stabilitást és hosszú élettartamot. A még nagyobb biztonság érdekében könnyen rögzíthető a falhoz, így gyermekes háztartásokban is használható. Méreteinek köszönhetően bőséges tárolóhelyet biztosít, ugyanakkor nem foglal feleslegesen sok helyet. A termék fő előnyei skandináv design minimalista megjelenéssel elegáns fehér szín a friss és modern belső térhez elegendő polc könyvek, dekorációk és egyéb tárgyak számára ellenálló és stabil szerkezet melaminbevonatú forgácslapból falhoz rögzíthető a nagyobb biztonság érdekében Paraméterek és specifikációk anyag: 100% melaminbevonatú forgácslap vastagság: 18 mm szín: fehér
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 25 cm |
| Magasság: | 188 cm |
| Stílus | Modern, Skandináv |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Anyag | Laminált |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Lapraszerelt | Igen |
| Származási hely | Made in Türkiye |
| Gyártó | Hanah Home |

18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron



18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron