Nincs raktáron
Betonový obal na květináč Flower S , 13 x 11 cm, 13 cm
Méretek 11×13×13 cm
2045 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 2045 Ft
- 2026. 02. 04. - 2045 Ft
- 2026. 01. 07. - 2065 Ft
- 2026. 01. 06. - 2115 Ft
- 2025. 09. 15. - 2545 Ft
Termékleírás
Ez az elegáns és modern beton virágcserép ideális kiegészítője otthonának vagy kertjének. Kiemelkedő és stílusos megjelenésével tökéletesen kiemeli növényei szépségét. Minimalista kialakítása és természetes szürke színe minden belső és külső térbe illeszkedik, a modern lakásoktól a vidéki kertekig.
Méretek
| Szélesség: | 13 cm |
|---|---|
| Mélység: | 13 cm |
| Magasság: | 11 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Kültér |
|---|---|
| Méret | Kis |
| Anyag | Beton |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | 4-Home |
