










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Krémszínű mosható szőnyeg 160x230 cm Komodo Beach – Mila Home
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 230 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Krémszínű |
| Minta | Absztrakt |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Poliészter |
| Vastagság | 1.7 cm |
| Szálhosszúság | Szál nélküli |
| Forma | Szögletes |
| Súly | 3.8 kg |
| Hosszúság | 230 cm |
| Felület típusa | Digitális nyomtatás |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Hurkolt (Egyenletes) |
| Kollekció | Mila Home x Bonami |
| Stílus | Retro/modern |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1900 g/m² |
| Textil sűrűsége | Közepes |
| Jellemzők | Mosható/csúszásgátló/padlófűtésnél is használható/robotporszívóval tisztítható |
| Ápolás | Kémiai tisztítószerek nem használhatók/mosás 30°C-on/kémiailag nem fehéríthető/rendszeres porszívózás javasolt/mosógépben mosható |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Mila Home |
Felhasználói értékelések
A szőnyeg gyönyörű, a színe megegyezik a képen láthatóval. Bár vékony, kellemesen puha. A robotporszívó szépen kiporszívózza, így a sötét kutyaszőr sem okoz problémát.

⌀ 160 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
Beltéri, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Futószőnyeg, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
140×200 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kültéri, téglalap alakú, szintetikus
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
200×280 cm, egyszínű, beltéri

Kültéri, kerek, poliészter
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Kültéri, kerek, darabonként rendelhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, rövid
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, egyszínű
Raktáron
160×230 cm, absztrakt mintás, beltéri
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×240 cm, modern stílusú, egyszínű
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Kültéri, modern stílusú, futószőnyeg

⌀ 150 cm, kerek, gyapjú
RaktáronIngyenes szállítás
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Gyapjú, absztrakt mintás, beltéri
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú, szintetikus

Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron