




Méretek 21×80×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A MASS COMFORT egészségügyi matrac garantálja a kényelmes és egészséges alvást. Közepes merevség jellemzi, és összesen 7 anatómiai zónával rendelkezik, amelyek kellemes felkelést biztosítanak hátfájás nélkül. Az anatómiai zónákat különböző keménységű (lágyabb és keményebb) zsákrugók alkotják. A rugók úgy vannak elosztva, hogy biztosítsák a tökéletes támaszt és a gerincet optimális helyzetben tartsák. A matrac minőségi cipzáras huzatot is tartalmaz, amely nagyon könnyen eltávolítható és mosható mosógépben. A MASS COMFORT ortopéd matrac még a legigényesebb vásárlókat is kielégíti. TULAJDONSÁGOK: Technológia / hab: Masszázs PUR hab, táska technológiaMéret: 80 x 200 cmMagasság: 21 cmKeménység: H3 FONTOS INFORMÁCIÓK A MATRACOKHOZ A matracok gyártási toleranciája + -2 cm magasságban, szélességben és hosszúságban. Ez az eltérés nem jelent gyártási hibát, és nem csökkenti a termék minőségét. A matracot a kicsomagolás után ne használja azonnal, a matrac 48-72 óra alatt nyeri vissza eredeti formáját. Ne használja korábban. A matrachab színe eltérhet a képen láthatótól - a hab színe nem befolyásolja a matrac tulajdonságait A bolyhozódás a matrac használatának természetes jele, nem reklamálható A matrac gödrösödésének az számít, ha a mélyedés mértéke meghaladja a matrac teljes vastagságának 20%-át. A gödrösödés mértékét a reklamációnál mindig fényképesen dokumentálni kell. A matracokat legalább 2 HAVONTA meg kell fordítani, hogy megelőzze az elhasználódást és az idő előtti kifekvést. A megfelelő gondoskodás meghosszabbítja a termék élettartamát.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 21 cm |
| Töltet | PUR habszivacs |
|---|---|
| Típus | Rugós, Hab |
| Levehető huzattal | Igen |
| Ortopéd | Igen |
| Keménység | Közepesen kemény |
| Zónák száma | 7 |
| Matracvédő | Matracvédő nélkül |
| Matrac keménysége | Közepes |
| Az ön súlya | 91 - 120 kg, 120 kg felett |
| Matrac mérete | 80 x 200 cm |
| Javasoljuk | Iskolás matracok, Felnőtt matracok, Matracok fájós hátra |
| Matrac teherbírása | 130 kg személyenként |
| Hossz | 200 cm |
| Ár | 30 000 - 50 000 Ft |

18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, hab, felfekvés elleni
Raktáron
20×90×200 cm, hab, kemény
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×90×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
21×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×120×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, hab, felfekvés elleni
Raktáron
20×120×200 cm, hab, rugós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×201×143 cm, ágyazható, balos
Raktáron
240×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
87×32×30 cm, álló, lábakkal
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
85×130×103 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
110×60×30 cm, álló, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×55×30 cm, álló, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
70×140 cm, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron