










Méretek 99×82×38 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Madrid tárolóbútor-kollekció a jelenleg nagyon népszerű, bőrből készült fogantyúknak köszönhetően valóban egyedi. Ha azonban klasszikusabb megjelenésre vágysz, a csomagban található kerek, fém fogantyúkat is felteheted a bútorra.
| Szélesség: | 82 cm |
|---|---|
| Mélység: | 38 cm |
| Magasság: | 99 cm |
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Szín | Bézs |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Származási hely | DK |
| Lábak magassága | 10 cm |
| Terhelhetőség | 32 kg |
| Súly | 35.1 kg |
| Zárrendszer | Csillapítás nélkül |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Hátsó rész anyaga | Forgácslemez |
| Fogantyúk anyaga | Bőr/fém |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Kollekció | Madrid |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Lábakkal/fiókokkal |
| Lábak anyaga | MDF |
| Felületkezelés | Fólia |
| Dekor | Matt |
| Anyag | Forgácslap |
| Gyártó | Tvilum |

Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
106×100×42 cm, fiókos, lábakkal
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, matt
Raktáron
Fiókos, rattan, modern stílusú
Raktáron
Lábakkal, kombinált, matt
Raktáron
85×120×42 cm, fiókos, lábakkal
Raktáron
Fiókos, fenyő, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, magasfényű, lábakkal
Raktáron
81×79×40 cm, fiókos, fa
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kombinált, matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bükkfa, tolóajtóval, ajtóval
Raktáron
Tölgyfa, lábakkal, ajtóval
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Fiókos, fa, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, lábakkal
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, matt
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
77×135×48 cm, fiókos, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, diófa
Raktáron
Fiókos, fa, modern stílusú
Raktáron
Tölgyfa, kombinált, matt
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, matt
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, matt
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, lábakkal
Raktáron
Kombinált, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kombinált, matt
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

Porcelán
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
- készletek
Raktáron
Fém, fedővel
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
15×15×39 cm, kültéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
41×90×200 cm, fenyő, fa

Mágneses, kulcsszekrény, fém
Raktáron