







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az izzók RGB-funkcióval rendelkeznek. A vezérléshez távirányító tartozik (a csomag része). A távirányítóval az izzókat be- és kikapcsolhatja, fényerősségüket állíthatja és színüket változtathatja.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Funkció | Távirányító/Dimmelhető távirányítóval/RGB |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | GU10 |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Spotlámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,6 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Minden rendben van

Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, fém
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban

LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron