






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern és intelligens Govee RGBICWW okosvilágítás dupla mennyezeti lámpával. Az elegáns lámpatest az RGBIC technológiát ötvözi állítható fehér színhőmérséklettel (2700–6500 K), amely akár 57 szín egyidejű megjelenítését teszi lehetővé. Az irányítás a Govee Home alkalmazáson (Android/iOS) keresztül vagy az Amazon Alexa, Google Assistant és Apple HomeKit hangasszisztensekkel történik a Matter támogatásnak köszönhetően. A lámpa több mint 70 előre beállított jelenetet kínál, zenével szinkronizálható, és csoportos vezérlésre is alkalmas más Govee eszközökkel együtt. Ideális 15–20 m²-es helyiségekhez.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| Funkció | RGB/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 165 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | SMART LIGHT Govee, RGB LIGHTING Govee |
| Gyártó | Govee |

LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, 12V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, napelemes, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, 230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus, fali
Raktáron
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, fali
RaktáronIngyenes szállítás

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás