








A 4Home sajátmárkájú Autumn Forest flanel ágynemétellel a hősszeérzetű őszi természet hangulata költözik a hálószobába. A fehér ágynemét szarvasok, fák és levelek motívumával, fekete és szürke árnyalatokban elegáns és otthonos hatást kelt. A 100% pamut flanelnek köszönhetően a felület finom, puha és kellemes tapintású, így maximális kényelmet biztosít alvás közben. Az anyag kiválóan tartja a meleget, ezért különösen alkalmas a hidegebb évszakokra.A praktikus cipzárral könnyen felhúzható és kényelmesen kezelhető. Az ágynemű OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik , amely igazolja egészségügyi biztonságát és minőségét. Karbantartása egyszerű – az ágynemű 40 °C-on mosható,szárítóban szárítható és 150 °C-on vasalható anélkül , hogy elveszítené formáját vagy puhaságát.A szett egy 140 × 220 cm és 70 × 90 cmméretű, hosszabbított egyszemélyes ágyra készült, és mindazok értékelni fogják, akik a kényelmet, a stílusos dizájnt és az egyszerű karbantartást keresik. Időtálló motívumának köszönhetően remekül illeszkedik modern és hagyományos stílusú belső terekbe egyaránt.A termék fő előnyei meleg és puha pamut flanel OEKO-TEX Standard 100 tanúsítás cipzárral zárható, könnyen használható szárítóban szárítható, egyszerű karbantartás univerzális design őszi motívumokkalA csomag tartalma 1 db 140 × 220 cm paplanhuzat 1 db 70 × 90 cm párnahuzat
| 4home | 4HOME |
|---|---|
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 100% pamut flanel |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 140 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |

18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron



18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron